Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

KONKURS KARTEK WIELKANOCNYCH 2017

We wtorek 4 kwietnia w Zespole Szkół Specjalnych przy DPS w Kadłubie odbył się finał XII Wojewódzkiego Konkursu „ Kartek Świątecznych – Wielkanocnych Dzieci Specjalnej Troski – Kadłub 2017”. Celem głównym konkursu jest  prezentacja i popularyzacja artystycznej twórczości młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym. Tym razem wzięli udział uczniowie z 12 placówek specjalnych z województwa opolskiego:

Finał konkursu rozpoczął się krótkim występem artystycznym przygotowanym przez uczniów  ZSS przy DPS.

Nagrody i dyplomy ufundowane przez Zarząd Powiatu Strzeleckiego były wręczane przez p. Barbarę Kemską-Guga – Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzelcach Opolskich (przewodniczącą komisji oceniającej) oraz p. Waldemara Gaidę – Członka Zarządu Powiatu Strzeleckiego.

Pośród 163 prac wyłoniono 9 nagród głównych i aż 36 wyróżnień, które przyznano
w poszczególnych etapach edukacyjnych :

Szkoła podstawowa

I miejsce –  Paulina Juretko ZSS przy DPS w Zawadzkiem

II miejsce – Vanessa Strzys ZSS w Opolu

III miejsce – Melania Niesler ZPE w Dobrodzieniu

Wyróżnienie 

1. Kamila Krasnodębska SOSW w Prudniku

2. Joanna Sławęta SOSW w Grodkowie

3. Denis Wilsz SOSW w Głogówku

4. Kamil Sala ZSS przy DPS w Kadłubie

5. Maria Wnętrzak ZSS przy SOSW w Głubczycach

6. Agnieszka Szymczyk ZSS w Opolu

7. Paweł Wiczkowski ZSS przy SOSW w Głubczycach

8. Vanessa Breguła ZSS przy DPS w Zawadzkiem

9. Łukasz Michałek ZSS przy DPS w Kadłubie

10. Mateusz Pach ZSS w Opolu

11. Dustin Barcik SOSW w Głogówku

Gimnazjum

I miejsce – Tobiasz Weiss SOSW w Prudniku

II miejsce – Patryk Sojka ZSS przy DPS w Kadłubie

III miejsce – Iwona Rusz SOSW w Kluczborku

Wyróżnienie

1. Renata Czach ZSS przy DPS w Kadłubie

2. Angelika Rawska ZSS przy DPS w Kadłubie

3. Wiktoria Lorek SOSW w Prudniku

4. Michael Sawoń ZSS przy DPS w Kadłubie

5. Krzysztof Wieczorek ZSS w Opolu

6. Przemysław Frydryszak ZSS przy DPS w Kadłubie

7. Robert Freier SOSW w Kluczborku

8. Kamil Mochnik ZSS przy DPS w Kadłubie

9. Aleksandra Pawlik SOSW w Kluczborku

10. Daniel Dziezok ZSS przy SOSW w Głubczycach

11. Kamila Napiórkowska ZSS w Opolu

12. Dawid Laska ZSS w Kędzierzynie-Koźlu

Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce – Katarzyna Biskup  ZSS w Opolu

II miejsce – Natalia Mosoń ZSS przy DPS w Zawadzkiem

III miejsce – Ditmar Werner ZSS przy DPS w Kadłubie

Wyróżnienie:

1. Arian Smoliński ZSS przy DPS w Kadłubie       

2.  Sebastian Bok ZSS przy DPS w Kadłubie

3. Aleksandra Kobylarz ZSS przy DPS w Zawadzkiem           

4. Sebastian Szostak ZSS przy DPS w Kadłubie

5. Katarzyna Mrózek ZPS w Praszce

6. Katarzyna Toporowska  SOSW w Prudniku          

7. Sara Bołdyzer  SOSW w Prudniku

8. Jan Marcinek ZSS przy DPS w Kadłubie 

9. Paweł Dronia ZPO w Leśnicy

10. Dominika Lach  SOSW w Grodkowie

11. Mateusz Piszczałka ZSS przy DPS w Kadłubie

12. Aleksander Ziober ZSS w Kędzierzynie-Koźlu

13. Wioletta Jończyk  ZSS w Opolu

Finał konkursu zakończył się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Kadłubie na pozalekcyjnych zajęciach kulinarnych prowadzonych przez p. Monikę Szendzielorz - Nowakowską.

Za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości serdecznie dziękuję.

Przepiękne i niepowtarzalne kartki konkursowe można podziwiać odwiedzając Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich, gdzie zorganizowana jest pokonkursowa wystawa wszystkich prac.Serdecznie zapraszamy!

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML