• KOMUNIKAT

Komunikat Starosty Strzeleckiego dotyczący pełnienia dyżurów przez apteki na terenie Strzelec Opolskich.
    Data publikacji: 01-10-2020 14:07
  • INFORMACJA POWIATOWEGO INSPEKTORATU WETERYNARII

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Strzelcach Opolskich informuje o możliwości wykonania obowiązkowego badania mięsa gatunków wrażliwych na zakażenie włośnicą metodą wytrawiania w nowo otwartej Pracowni Diagnostyki Włośni w Strzelcach Opolskich.
    Data publikacji: 01-10-2020 10:55
  • Ślubowanie klas mundurowych

Dzisiaj w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelach Opolskich odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas mundurowych.
    Data publikacji: 29-09-2020 13:12
  • SESJA RADY POWIATU STRZELECKIEGO w dniu 30 września 2020, godzina 12:00

Data publikacji: 28-09-2020 12:30
  • Ogłoszenie Zarządu Powiatu Strzeleckiego

o naborze na członków komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy  prawnej lub punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Strzeleckiego w 2021 r.
    Data publikacji: 28-09-2020 12:13
  • OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE O BURZACH

Data publikacji: 25-09-2020 14:08
  • OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE O SILNYM DESZCZU Z BURZAMI

Data publikacji: 25-09-2020 14:04
  • Już jest ''Gazeta Powiat Strzelecki''

Żywo interesujesz się sprawami Powiatu Strzeleckiego? Chciałbyś wiedzieć co słychać w poszczególnych jednostkach powiatowych? Lubisz czytać o sprawach naszej lokalnej społeczności? Nie lubisz reklam w gazecie, które zajmują prawie każde wolne miejsce? Dobrze trafiłeś!
    Data publikacji: 24-09-2020 09:01
  • Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Kędzierzyńsko-Strzeleckiego

Starosta Strzelecki Józef Swaczyna oraz Wicestarosta Waldemar Gaida wzięli udział w walnym zgromadzeniu członków SUBREGIONU KĘDZIERZYŃSKO -STRZELECKIEGO. Podczas spotkania wybrano władze subregionalnego stowarzyszenia na kolejną kadencję. Na jego czele stanęła Prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska. Wiceprzewodniczącym zarządu został Wicestarosta Strzelecki Waldemar Gaida.
    Data publikacji: 23-09-2020 08:15
  • POWIAT W WEHIKULE CZASU

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym! Do wygrania sprzęt elektroniczny!
    Data publikacji: 21-09-2020 09:35