Gratulacja podczas Sesji Rady Powiatu

W dniu 30 maja br. podczas sesji Rady Powiatu gratulację z rąk Rady oraz Zarządu Powiatu Strzeleckiego przyjeli Pani Jolanta Drochomirecka, Skarbnik naszego powiatu, która otrzymała prestiżowe wyróżnienie w rankingu „Perły Samorządu 2018”w kategorii Skarbnik Samorządu powiatów od 60 do 120 tys. mieszkańców,  a także znani z pielęgnowania kultury i gwary śląskiej - Państwo Angela i Ryszard Szewczykowie, którzy w plebiscycie NTO zdobyli tytuł „CZŁOWIEK ROKU 2017” w kategorii Kultura.Na sesji gratulacje przyjął także znany przedsiębiorca Ran Rajmund Adamietz, który uzyskał tytuł laureata w konkursie „OPOLSKA MARKA 2017” w kategorii Innowacyjny Produkt za produkcję płyt warstwowych ARPANEL. Natomiast radnym powiatu Panu Janowi Boguszowi oraz Panu Stefanowi Szłapie pogratulowano z okazji otrzymania odznaki honorowej „Za zasługi dla województwa opolskiego”.