Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Strzelcach Opolskich poszukuje lekarzy do pracy w składach orzekających Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

w Strzelcach Opolskich

poszukuje lekarzy do pracy w składach orzekających

Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności

  1. Stanowisko:  lekarz posiadający specjalizację z zakresu: okulistyki i laryngologii

  1. Forma zatrudnienia:  umowa zlecenie

  1. Wymagania kwalifikacyjne:

  1. Zakres zadań:

  1. Wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty należy przesłać na adres Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania
o Niepełnosprawności w Strzelcach Opolskich ul. Bolesława Chrobrego 5, 47-100 Strzelce Opolskie lub składać osobiście w siedzibie Powiatowego Zespołu ds. Orzekania
o Niepełnosprawności w Strzelcach Opolskich ul. Bolesława Chrobrego 5.

Wersja XML