Umowy na prowadzenie DPS'u w Kadłubie i Zawadzkiem - podpisane!

Dzisiaj miało miejsce podpisanie umów na prowadzenie dwóch Domów Pomocy Społecznej - w Kadłubie i w Zawadzkiem. DPS w Kadłubie dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie przez najbliższe 5 lat prowadzić będzie Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi z siedzibą w Warszawie. Powiat Strzelecki reprezentowali Starosta Józef Swaczyna oraz Wicestarosta Waldemar Gaida, a w imieniu zgromadzenia umowę na kwotę 2 151 360,00 zł podpisała Dyrektor DPS w Kadłubie siostra Janina Telega. Natomiast zawadczański DPS na kolejne 5 lat został powierzony Zgromadzeniu Braci Szkół Chrześcijańskich z siedzibą w Kopcu, a umowę na kwotę 2 298 900,00 zł podpisał Dyrektor DPS w Zawadzkiem brat Krzysztof Siemiński.