Maseczki dla seniorów powyżej 65 roku życia

Szanowni Państwo,

w najbliższy piątek, tj. 8 maja 2020, od godziny 10:00, przed budynkiem Strzeleckiego Starostwa  Powiat Strzelecki będzie rozdawać 1000 sztuk maseczek ochronnych, wielorazowego użytku z filtrem ufundowanych przez firmę UNIMOT S.A. z siedzibą w Zawadzkiem. Maseczki są przeznaczone dla mieszkańców naszego powiatu powyżej 65 roku życia. Obowiązuje tylko odbiór osobisty, tj. 1 maseczka dla 1 osoby.

Pozostałe maseczki pozyskane od firmy UNIMOT S.A., ale również maseczki szyte przez Zakład Karny nr 1 w Strzelcach Opolskich na zlecenie Powiatu Strzeleckiego zostaną rozdysponowane wśród powiatowych jednostek oświatowych, Domów Pomocy Społecznej, Komendy Policji i Straży Pożarnej i innych instytucji publicznych oraz przekazane na rzecz gmin naszego powiatu.