Nowy samochód dla Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego

Starosta Strzelecki Józef Swaczyna i Wicestarosta Waldemar Gaida w dniu 14.07.2022 r. podpisali umowę z Marszałkiem Województwa Opolskiego Andrzejem Bułą oraz Członkiem Zarządu Województwa Opolskiego Szymonem Ogłazą na przekazanie samochodu Ford Ranger model WildTrack. Z ramienia Powiatu Strzeleckiego przy podpisywaniu umowy obecna również była Skarbnik Powiatu Jolanta Drochomirecka.
Dzięki projektowi „Wsparcie służb zarządzania kryzysowego w województwie opolskim poprzez zakup środków transportu specjalistycznego z wyposażeniem do przeciwdziałania i usuwania skutków zagrożeń, w tym związanych z COVID-19” samochód zostanie oddany do użytku pracownikom Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

foto: http://www.opolskie.pl/

umowy samochód (37).jpeg