POWIATOWE ŚWIĘTO CHLEBA PO RAZ SZÓSTY - 27 WRZEŚNIA

Po raz szósty będziemy bawić się wspólnie na Powiatowym Święcie Chleba – 27 września w Parku Miejskim w Strzelcach Opolskich. W tym roku towarzyszyć nam będzie klimat góralski. Na wszystkich gości czeka bardzo dużo atrakcji, mianowicie będzie można spróbować specjałów kuchni góralskiej, przyjrzeć się harnasiom w Zbójnickiej Wiosce i wstąpić do niej. Będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w Zbójnickim Atelier i posłuchać gwiazdy wieczoru – zespołu Future Folk ze Stanisławem Karpielem-Bułecką. Dodatkowo zapraszamy do podziwiania pięknych gołębi pocztowych. To nie jedyne atrakcje (nie tylko muzyczne), jakie czekają nas tego popołudnia i wieczoru, który tradycyjnie zostanie zwieńczony pokazem ogni sztucznych.