Rusza nasz nowy konkurs MÓJ BIAŁO-CZERWONY OGRÓD, OGRÓDEK, BALKON, TARAS

MÓJ BIAŁO-CZERWONY OGRÓD, OGRÓDEK, BALKON, TARAS

To konkurs organizowany przez Zarząd Powiatu Strzeleckiego - związany z obchodami Święta Flagi oraz Święta Konstytucji 3 Maja.
Może wziąć w nim udział każdy pełnoletni mieszkaniec naszego powiatu, który ozdobi swój balkon, taras, ogród lub ogródek kwiatowymi kompozycjami i innymi elementami dekoracyjnymi w barwach narodowych Rzeczypospolitej Polskiej, udokumentuje to zdjęciami dostarczonymi do Starostwa Powiatowego w Strzelcach Opolskich wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Konkurs trwa do 1 do 7 maja 2018 r. (do godz. 15.00), ale kompozycje należy zachować do 8 maja br., na czas ewentualnej wizytacji Komisji konkursowej.
Ogłoszenie wyników konkursu – 10 maja br.
Pierwsze i drugie miejsce w konkursie nagrodzone zostaną zestawami mebli ogrodowych, trzecie - dekoracyjnymi akcesoriami ogrodowymi.

Szczegółowy Regulamin Konkursu wraz z kryteriami oceny oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są tu: PDFRegulamin, formularz .pdf

a także na FB www.facebook.com/starostwostrzeleckie oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Strzelcach Opolskich przy ul. Jordanowskiej 2 – pok. 310 (III p.).